Biežāk uzdotie jautājumi

Vai krēsls „Gravitons” palīdzēs uzlabot dzimumpotenci vīriešiem?

Jā, prakse rāda ka jau pašos krēsla izmēģinājumu pirmsākumos tika novērots šāds izteikts potences uzlabošanās efekts. Tas izskaidrojams ar to ka paceļās visu iekšējo šķidrumu enerģētiskā piesātinātība.

Vai krēsls „Gravitons” palīdzēs pie augsta asinsspiediena?

Ja asinsspiediens ir virs 200 tad protams vajag lietot kaut ko citu, bet ja sasniedz tikai līdz 170, tad var droši sēsties krēslā, bet sākumā tikai uz 15 minūtēm.

Vai krēsls palīdz pie prostatīta?

Pie prostatīta krēsla efektivitāte ir ļoti augsta.

Vai krēsls „Gravitons” palīdzēs pie artrīta?

Tas palīdzēs pat pie hroniska artrīta tā saasinājma fāzē.

Kā izpaužās aparāta „Izumrud” efektivitāte salīdzinot ar citiem ūdens filtriem?

Šis izfiltrētais ūdens ir izgājis minināli  9 ūdens atīrīšanas pakāpes un viņā ir saglabāti  visi derīgie mikroelementi un pēc saviem galvenajiem parametriem pH un virsmas spraiguma ir tuvs cilvēka iekšējo škidrumu parametriem, kas nav citas  tehnoloģijas ūdens atīrīšanas filtros. Labāko avotu ūdeņiem tas ir, bet šie rādītāji saglabājas tikai labākajā gadījumā nedaudz desmitu stundu.

Cik Ilgi jālieto OrgonZaps lai parādītos pirmie rezultāti ?

     Tas atkarīgs no patogēnu veida(tipa), daudzuma un novietojuma organismā.  Ir zināmi daudzi gadījumi, kad sāpes pāriet jau pirmās stundas laikā. Ja patogēni koncentrējas kāda orgāna iekšpusē, var paiet mēnesis līdz ar tiem tiek galā. Jāatceras, ka pēc pirmajām procedūrām iespējama simptomu saasināšanās nobeigto patogēnu atbrīvoto toksīnu dēļ, kuri jāizskalo ārā no organisma.