Ārstnieciskais krēsls-Gravitons

gravitons
Krēsla iedarbības princips pamatojās uz siltumnesēja sasilšanas efektu ja siltumnesējs ar paatrinājumu virzās virpuļveidīgi enerģētiskā lokā. Tas sastāv no sūkņa, strūklas aparāta un siltumatdeves virsmas, kas ir iemontētas krēsla atzveltnē un sēdeklī.
Ārstējošie efekti:
pretsāpju;
pretiekaisuma;
uzlabo asinsrites, limfas mikrocirkulāciju;
uzlabo organisma metaboliskos procesus;
imunomodulējoša darbība;
samazina slimības izārstēšanas laiku tās akūtajā un arī reabilitācijas periodā.
Izmēģinot virpuļsiltumģeneratoru, kurā siltumnesēja sasilšana notiek savstarpējā iedarbībā starp siltumnesēju, kas kustās ar paātrinājumu, un enerģētisko plūsmu saistītu ar gravitāciju ģenerējās siltumenerģija, kas radusies 1,5-2 reizes vairāk nekā pievadītā elektroenerģija. Visi kas atradās izmēģinājuma laikā virpuļsiltumģeneratora tuvumā novēroja savas veselības uzlabojumu. Astmatiķi un smēķētāji, kurus mocīja hronisks klepus, sāka labāk elpot, alkoholiķi speciali no rītiem nāca noņemt paģiras: viņiem visiem normalizējās asinsspiediens. Bet sevišķi atklātie pateicās par potences atjaunošanos. Tādu „blakus iedarbību” no gravitācijas pētījumiem neviens negaidīja.
Virpuļsiltumģeneratora nejauši atklātās iespējas tika izpētītas Krievijas galvenajā kara klīniskajā N.N.Burdenko vārdā nosauktajā hospitālī, Krievijas Jūras flotes 6 kara hospitālī un Pirogova vārdā nosauktajā 1.pilsētas slimnīcā. KRĒSLS-APARĀTS izgāja tehniskos pārbaudījumus Krievijas Jaunās medicīnas aparatūras komitejā un Krievijas Veselības aizsardzības ministrija deva atļauju to ražot un izmantot medicīnas praksē.
Slimniekiem, kas izgājuši ārstniecisko kursu, ārstnieciskie efekti ir plašāki nekā to var panākt ar siltumprocedūrām.
Piemēram, dažas no saslimšanām, kas labi padodas ārstēšanai:
Perēkļveida pneimonija
Hronisks bronhīts
Bronhiālā astma
Kāju asinsvadu ateroskleroze
Hronisks gastroduodenīts
Hronisks holecistīts( bez akmeņu)
Gremošanas orgānu hipermotorā diskinēzija
Kāju traumatiskās, kompresori-išēmiskās perifēro nervu neiropātijas
Kāju diabētiskās, infekciozās, alkaholiskās polineiropātijas
Mugurkaula osteohondroze ar neiralģiskām izpausmēm
Deformējošais osteoartrīts gūžu un ceļgalu locītavām saasinājuma fāzē
Reimatoīdais artrīts saasinājuma fāzē
Nierakmeņu slimība un akmens urīnvadā, ja nieru darbībā nav bloķēta
Hronisks prostatīts saasinājuma periodā
Hronisks adneksīts saasinājuma periodā
Hronisks cistīts saasinājuma periodā.
Izraksts no krēsla medicīnas izmēģinājumiem Krievijas galvenajā kara klīniskajā N.N.Burdenko vārdā nosauktajā hospitālī.
84% – slimniekiem, kas bija atlasīti, lai ārstētu šajā krēslā-aparātā, pēc ārstēšanas kursa tika novērots labs terapeitiskais efekts un apmierinošs-14% slimniekiem. Pacientu grupai ar nespecifiskām elpošanas orgānu saslimšanām, pozitīvais efekts tika saistīts ar mikrocirkulācijas uzlabošanos plaušu iekšējā struktūrā, kā arī adrenokortikosteroidu funkcijas stimulēšanu virsnieru dziedzeriem ar infrasarkano starojumu. Slimniekiem ar dzimumsfēras slimībām uzlabojums saistīts ar arteriālās asinsrites uzlabojumu un sastinguma parādību likvidēšanu. Savienojot elektrostimulācijas terapiju un krēsla-aparāta termotepapiju var sasniegt nierakmeņu iziešanu jau pirmajās dienās pēc limomripsijas. Tika novērots pozitīvs efekts hroniskiem alkoholiķiem, kam ir daudz dažādi sarežģījumi perifēriskajās artērijās, nervos, hroniskais prostatīts un dažādas gremošanas orgānu slimības. Ārstnieciskais efekts saistīts ar mikrocirkulācijas, trofikas, spazmolītisku, pret iekaisumu darbības uzlabošanos un arī ar opioīdo sistēmu, kas arī atrodas gremošanas un dzimumorgānos, stimulāciju.

gravitons-grafiks