OrgonZaps – Jaunas Iespējas!

orgonzaps

Aparāts Orgonzaps paredzēts vispārējai organisma attīrīšanai no parazītiem.

Orgonzaps, nenodarot kaitējumu organismam, efektīvi iedarbojas kā uz akūtu, tā arī uz hronisku slimību izraisošiem parazītiem (baktēriju, vīrusu, sēnīšu, u.c. infekcijām). Aparātu var  lietot vienlaikus ar tradicionālajām ārstniecības metodēm, tādām kā farmakoterāpija, fizioterāpija, homeopātija un akupunktūra u.c. . Orgonzaps efektīvi iedarbojas uz tādām slimībām kā saukstēšanās, gripu, kā arī uz hronisku astmu, bronhītu, plaušu karsoni, prostatītu un diabētu un daudzām citām.

Orgozapa efektivitāte pārsniedz 90%.

Ar autora Dona Krofta atļauju šā aparāta analogi tiek izgatavoti daudzviet pasaulē, tostarp arī Latvijā.

 

Šim nelielajam aparātiņam ir ļoti interesanta vēsture. 20.g.s. 20. gados amerikāņu zinātnieks Dr. Royal Rife atklāja, ka katram patogēnam (bacilim, virusam) ir sava rezonances frekvence. Ja ar šādiem patogēniem inficētiem dzīviem audiem laiž cauri vāju maiņstrāvu ar maināmu frekvenci, šie patogēni pie savas rezonances frekvences sairst, nenodarot ne mazākā kaitējuma organisma šūnām.

   Ap to pašu laiku cits zinātnieks, austriešu cilmes amerikānis Dr. Wilchelm Reich, psihologs, psihoanalītiķis, slavenā Zigmunda Freida skolnieks, nopietni pētīja cilvēcei jau tūkstošiem gadu apjaustā dzīvības spēka, mesmerisma, či, ki, pranas un daudzos citos vārdos nosauktās (Reihs to nosauca par orgonu) enerģijas īpašības, koncentrēšanas un praktiskā pielietojuma iespējas vairākos novirzienos, tai skaitā arī veselības uzlabošanai.

   20.g.s. 80.gadu beigās un 90. g. sākumā  amerikāņu zinātniece Dr.Hulda Clark atklāja, ka Dr.R.Raifa precīzās frekvences katram konkrētajam patogēnam var aizstāt ar taisnstūra formas impulsu secību, kuras frekvencei vairs nav būtiskas nozīmes, tie iznīcinoši iedarbojas uz visiem patogēniem, no tārpiem līdz vīrusiem. Viņa savu aparātu nosaukusi parzaperu (zapping – iznīcināšana).

  1. gados amerikāņu pētnieku pāris Don & Carol Croft apvienoja vienā mazā aparātiņā Dr.Klarkas impulsu ģenerātoru ar Dr.Reiha orgonuradošiem papildinājumiem, radot lielisku kombinētu ierīci pacienta atbrīvošanai no slimību izraisītājiem un tā apgādi ar dzīvības enerģiju. Viņi to trāpīgi nosaukuši par Terminātoru.

   Kādēļ par to visu tik maz zināms plašākai sabiedrībai? To jebkuram ir viegli uzzināt, izpētot ļoti plašo informāciju internetā, pie kuras var piekļūt, ievadot jebkurā interneta meklētājā (Google, Yahoo u.c.) iepriekšminētos uzvārdus. Angļu valodu protošie var ielūkotie